لوله استیل 304

انواع لوله استیل 304

لوله استیل 304-لوله استیل 304 قیمت-لوله استیل 304 رده 10-فروش انواع لوله استیل 304 در بازار لوله استیل ردهای موجود لوله های استیل 304 رده 10 رده 20 رده 40 رده 80 لوله های استیل 304 به صورت درزدار و بدون درز موجود می باشدلوله های استیل 304 از سایز 1/4 تا 30 اینچ موجود می باشدلوله های استیل 304 برای مصارف صنعتی شمیایی دارویی غذایی فاضلاببرندهای موجود لوله های استیل 304 اروپایی تایوانی چینیلوله های استیل 304 به صورت 6 متری تولید می گردد متراژ کوچکتر تا 1 متر هم موجود می باشدفروش لوله های استیل 304 به صورت شاخه ای و کیلویی برای دریافت قیمت بروز لوله های استیل 304 با ما در تماس باشید

لوله استیل 304 چیست

لوله استیل 304 یک فولاد ضد زنگ همه کاره است که به طور گسترده در ساخت تجهیزات و قطعاتی که نیاز به عملکرد کلی خوبی دارند (مقاومت در برابر خوردگی و شکل پذیری) استفاده می شود. لوله استیل  مطابق با استاندارد ASTM استیل درجه یک تولید می شود. 304 معادل استیل 0Cr19Ni9 (0Cr18Ni9) حاوی کروم 19 درصد، حاوی نیکل 9 درصد. 304 پرکاربردترین استیل، فولاد مقاوم در برابر حرارت، فولاد عملی، صنعت فولاد است. برای تجهیزات تولید مواد غذایی، تجهیزات شیمیایی عمومی، انرژی هسته ای و غیره. به منظور حفظ مقاومت خوردگی ذاتی استیل، فولاد باید بیش از 12 درصد کروم داشته باشد.

کاربرد لوله استیل 304

1. لوله استیل به عنوان استیل فولاد مقاوم در برابر حرارت استفاده از تجهیزات مواد غذایی، تجهیزات شیمیایی عمومی، تجهیزات صنعتی انرژی اتمی است.
2. استیل 304/304L عملکرد ضد زنگ از 200 سری از مواد استیل قوی باشد. دمای بالا نیز بهتر است، می تواند تا 1000-1200 درجه بالا باشد. استیل 304 مقاومت در برابر خوردگی عالی و مقاومت خوبی در برابر خوردگی بین دانه ای دارد.
3. استیل 304/304L در غلظت ≤ 65٪ از دمای جوش اسید نیتریک، دارای مقاومت در برابر خوردگی قوی است. محلول قلیایی و اکثر اسیدهای آلی و اسیدهای معدنی نیز مقاومت خوبی در برابر خوردگی دارند. در هوا یا محیط خوردگی شیمیایی می تواند در برابر خوردگی فولاد با آلیاژ بالا مقاومت کند، استیل یک سطح زیبا و مقاومت در برابر خوردگی است، لازم نیست از طریق درمان سطح رنگ منتظر بمانید، و خواص سطح ذاتی استیل را بازی کنید. بیشتر نوعی فولاد که معمولاً استیل نامیده می شود. به نمایندگی از عملکرد فولاد کروم 13، فولاد نیکل کروم 18-8 و سایر فولادهای آلیاژی بالا.

لوله استیل 304L

تجزیه و تحلیل عملکرد لوله استیل 304

لوله استیل دارای مقاومت خوبی در برابر خوردگی بین دانه ای، عملکرد خوردگی عالی و پردازش سرد، عملکرد مهر زنی است، می تواند به عنوان استیل مقاوم در برابر حرارت استفاده شود. در همان زمان، فولاد در -180 ℃ تحت شرایط خواص مکانیکی آن هنوز خوب است. در حالت محلول جامد، انعطاف پذیری فولاد، چقرمگی، کارپذیری سرد در اسید اکسید کننده و اتمسفر، آب و دیگر مقاومت در برابر خوردگی متوسط، بنابراین، تولید و استفاده از استیل 304 بزرگترین، پرکاربردترین نوع فولاد است.

لوله استیل عملکرد پردازش سرد و گرم خوبی دارد، می توان از انواع فناوری پردازش سرد و گرم برای تولید مواد آهنگری، نوار، سیم، ورق، نوار و سیم و سایر محصولات متالورژی استفاده کرد، محدوده دمایی پردازش گرم 900-1180 ℃. پردازش سرد آسان تر، بدون مشکل خاص، زیرا دو فولاد آسان است به سخت شدن سرد، زمانی که تغییر شکل سرد بیش از حد بزرگ است، نیاز به بازپخت متوسط، به منظور تسهیل پردازش بیشتر.

اتصالات استیل 316

1 فرآیند عملیات حرارتی

دمای محلول استیل 304 304/304L 1080-1100 ℃، خنک کننده آب یا خنک کننده هوا. پردازش سرد دمای بازپخت متوسط ​​در 850-970 ℃، پس از مدت زمان معینی پس از خنک شدن آب. پس از درمان راه حل ساختار فولادی از آستنیت، و گاهی اوقات مقدار کمی از فریت وجود دارد.

2 جوشکاری

لوله استیل 304 برای سرکوب جوشکاری بارش کاربید، می تواند برای انجام یک روش رایج جوشکاری استفاده شود. جوشکاری قوس دستی، کربن 0.04٪ -0.06٪ از اندازه بخش نازک استیل 304 را می توان از الکترود 002 اتریش استفاده کرد، پس از جوشکاری نمی توان تمایلات خوردگی بین دانه ای ایجاد کرد، برای خط کش بخش ضخیم، برای حفظ مقاومت پس از مقاومت در برابر خوردگی بین دانه ای، پس از عملیات حرارتی، اگر عملیات حرارتی انجام نشود، باید به استیل 304 لیتر یا استیل آستنیتی پایدار تغییر یابد.

3 عملکرد شکل دهی سرد

ورق استیل 304 در فرآیند کاربرد، اغلب برای عملیات شکل دهی سرد استفاده می شود. عملکرد سرد شکل دهی آن معیاری است برای اینکه آیا قالب گیری صاف و عملکرد شاخص های فنی مهم است یا خیر. تأثیر عوامل شکل‌دهی سرد استیل 304 پیچیده‌تر است. از نظر عوامل متالورژیکی آن عمدتاً ترکیب فولاد است، یعنی نسبت کروم معادل و نسبت معادل نیکل، خواص کششی معمولی ازدیاد طول یک شاخص مشخصه مهم است. برای به دست آوردن عملکرد خوب شکل دهی سرد، لازم است نسبت کروم معادل به نیکل در فولاد به محدوده مناسب کنترل شود.

4 کاربرد

تجهیزات مواد غذایی، تجهیزات شیمیایی عمومی، قطعات صنعتی انرژی اتمی و غیره به طور گسترده استفاده می شود. مناسب برای لوله های کشش عمیق و تزریق، ظروف و غیره. وسایل نقلیه، جعبه قطعات خودرو لوازم خانگی نیز در فولاد استفاده می شود. این تولید استیل آستنیتی و بیشترین مقدار فولاد برای تولید است.

این لوله استیل در مدلهای مختلف تولید می شود که می توان به نوع درزدار و نوع بدون درز اشاره کرد که در درزدار درز جوشی در داخل لوله دیده می شود ولی در لوله بدون درز هیچ نوع درزی وجود ندارد .

لوله استیل 304 چیست

لوله استنلس استیل 304 چیست

لوله استیل 304 عملکرد بهداشتی عالی دارد. مقاوم در برابر خوردگی، زیبا و درجه یک است و عمر مفید آن بیش از 70 سال است. این یکی از خطوط لوله با عملکرد جامع بهتر است. لوله تامین آب استیل 304 بدون زنگ زدگی، عملکرد شیمیایی پایدار، بدون آلودگی، یک ماده حفاظت از محیط زیست سبز بسیار خوب است.

بسیاری از ساختمان های بلند در جهان ازاستیل 304 به عنوان خط لوله اصلی تامین آب استفاده می کنند استفاده از لوله فولادی ضد زنگ 304 است، مفاصل فشار بالا آن می تواند تا 421 متر تامین آب، قطر لوله فولادی اصلی 318 متر باشد.

اتصالات استیل 304

مقاومت لوله استیل 304

لوله استیل 304 در هوا یا محیط خورنده شیمیایی یک فولاد آلیاژی بسیار مقاوم در برابر خوردگی است. از زاویه فلز متالوگرافی، به دلیل دارا بودن ترکیب شیمیایی کروم از استیل 304، بنابراین بر روی سطح برای تشکیل یک لایه محافظ نازک از کروم اما متراکم، این فیلم از فولاد ضد زنگ غوطه ور در اکسیژن همچنان به بدنه فولادی نفوذ می کند. نقش مقاومت در برابر خوردگی به منظور حفظ مقاومت در برابر خوردگی استیل، محتوای کروم باید بالاتر از 12٪ باشد. استیل ضد زنگ دیوار نازک 304 یک استیل همه کاره است و همچنین در تعداد زیادی از تجهیزات و قطعاتی که نیاز به عملکرد جامع خوبی دارند (مقاومت در برابر خوردگی و شکل پذیری) استفاده می شود.

مقاومت در برابر خوردگی استیل 304 بهتر از استیل 200 است و مقاومت حرارتی آن بهتر است و می تواند دمای بالای 1000-1200 درجه را تحمل کند. استیل 304 دارای مقاومت در برابر خوردگی استیل عالی و مقاومت در برابر خوردگی بین دانه ای بهتر است.

مقاومت به خوردگی استیل 304 در اسید نیتریک در حال جوش با غلظت کمتر از 65 درصد بسیار قوی است. همچنین می تواند در برابر محلول قلیایی و خوردگی اکثر اسیدهای آلی و معدنی مقاومت کند. یک آلیاژ بالا که در برابر خوردگی در هوا یا در یک محیط شیمیایی خورنده مقاوم است.

خریدار لوله استیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *